Luitisten / luitdocenten in Nederland
Willem Mook (Haarlem / Deventer) www.willemmook.com
David van Ooijen (Den Haag) davidvanooijen.wordpress.com
Israel Golani (Amsterdam) www.israelgolani.com
René Genis-Foulger (Den Haag) www.renegenis.nl
Ciska Mertens (Leiden) cmertens@worldmail.nl
Margriet Verzijl (Huis ter Heide) margriet.verzijl@wxs.nl
Ireen Thomas (Den Haag) www.ireenthomas.com
Vincent van der Aa (Haren) www.vincentvanderaa-luitist.nl
Eveline Juten (Amsterdam) www.evelinejuten.nl
Lex van Sante (Leeuwarden) lexvansante.nl/nl/home-nl/
Arjen Verhage (Amersfoort) www.arjenverhage.com
Bouwers
Sebastián Núñez (Utrecht) www.earlymusicalinstruments.info
Martin de Witte (Den Haag) www.martindewitte.nl
Alfonso Marin www.lutevoice.com/MARINLUTES/home-alfonso-marin-lutemaker.html
John van Gool (Delft) www.lutherie-van-gool.nl
Frank-Peter & Markus Dietrich (Duitsland) www.gitarre-laute.de
David van Edwards (Engeland) www.vanedwards.co.uk
Stephen Barber & Sandi Harris (Engeland) www.lutesandguitars.co.uk
Renzo Salvador (België) www.renzosalvador.be
Dieter Schossig (Duitsland) www.schossig-lautenbau.de
Le Luth Doré (Frankrijk) www.leluthdore.com
Andere verenigingen
The English Lute Society www.lutesociety.org
Société Francaise de Luth www.sf-luth.org
De Belgische Luitacademie www.lute-academy.be
Deutsche Lautengesellschaft www.lautengesellschaft.de
Società Italiana del Liuto societadelliuto.it/ist/
Österreichische Lautengesellschaft www.laute.at
Scottish Lute and Early Guitar Society scottishluteandearlyguitarsociety.wordpress.com
The Lute Society of America lutesocietyofamerica.wildapricot.org
Lute and Early Guitar Society Japan lgseurope.wordpress.com
European Guitar Teachers Association www.egta.nl
Argentijnse Luitvereniging www.aalga.com.ar
Diversen
Facebook Nederlandse LuitverenigingNederlandse Luitvereniging
Internationale Luitdagen 2018 www.luitdagen.nl
The Lute Page (Wayne Cripps) www.cs.dartmouth.edu/~wbc/lute/lute.html
Zanglessen, cursussen, coaching van ensembles en koren www.evelinejuten.nl
The Lute Corner (Andreas Schlegel) www.lutecorner.ch
Gary Boye library.appstate.edu/about/faculty-staff/gary-boye
Sarge Gerbode's Lute Page www.gerbode.net
Atlas of Plucked Instruments www.atlasofpluckedinstruments.com
Luth Librairie luthlibrairie.free.fr
Modern Lute Music www.modernlutemusic.com
Lutes for sale www.cs.dartmouth.edu/~wbc/lute/forsale.html
Music for the lute Tree Edition www.tree-edition.com
Seicento Early Music Editions, Facsimiles and Aquila Strings www.seicentomusic.de