Luitisten / luitdocenten
Talitha Cumi Witmer (Den Haag) www.talithawitmer.com/?lang=nl
Willem Mook (Haarlem / Deventer) www.willemmook.com
David van Ooijen (Den Haag) davidvanooijen.wordpress.com
Israel Golani (Amsterdam) www.israelgolani.com
René Genis-Foulger (Den Haag) www.renegenis.nl
Ciska Mertens (Leiden) ciskamertens@ziggo.nl
Margriet Verzijl (Huis ter Heide) margriet.verzijl@wxs.nl
Ireen Thomas (Den Haag) www.klanktaal.nl
Vincent van der Aa (Haren) www.vincentvanderaa-luitist.nl
Eveline Juten (Amsterdam) www.evelinejuten.nl
Lex van Sante (Leeuwarden) lexvansante.nl/nl/home-nl/
Arjen Verhage (Amersfoort) www.arjenverhage.com
Mohamad Garrout (Leiden, Voorschoten) lessen in oed en ney mohamadgarrout@gmail.com
Jelma van Amersfoort www.jelmavanamersfoort.nl
Jozef van Wissem www.jozefvanwissem.com
Bouwers
Sebastián Núñez (Utrecht) www.earlymusicalinstruments.info
Martin de Witte (Den Haag) www.martindewitte.com
Carel Huiskamp (Velp) cbhuiskamp@hotmail.com
Jan van Cappelle (Doorn) thedutchluthier.wordpress.com
Alfonso Marin (Duitsland) www.marinlutes.com
John van Gool (Delft) www.lutherie-van-gool.nl
Frank-Peter & Markus Dietrich (Duitsland) www.gitarre-laute.de
David van Edwards (Engeland) www.vanedwards.co.uk
Stephen Barber & Sandi Harris (Engeland) www.lutesandguitars.co.uk
Jo Dusepo (Engeland) www.dusepo.co.uk
Renzo Salvador (België) www.renzosalvador.be
Dieter Schossig (Duitsland) www.schossig-lautenbau.de
Le Luth Doré (Frankrijk) www.leluthdore.com
Nico van der Waals (Duitsland) laute@sigrunrichter.de
Paolo Busato (Italië) www.busatolutes.com
Ammar Biser (Bosnië en Herzegovina) ammarbiser095@gmail.com
Matéo Crémades, perkamenten rozetten (Frankrijk) www.ateliermateocremades.com
Andere verenigingen
The English Lute Society www.lutesociety.org
Société Francaise de Luth www.sf-luth.org
De Belgische Luitacademie www.lute-academy.be
Deutsche Lautengesellschaft www.lautengesellschaft.de
Società Italiana del Liuto societadelliuto.it/ist/
Österreichische Lautengesellschaft www.laute.at
Scottish Lute and Early Guitar Society scottishluteandearlyguitarsociety.wordpress.com
The Lute Society of America https://lutesocietyofamerica.org
Lute and Early Guitar Society Japan lgseurope.wordpress.com
European Guitar Teachers Association www.egta.nl
Argentijnse Luitvereniging www.aalga.com.ar
Tjechische luitvereniging https://lute.cz
Diversen
NLV Facebook pagina
Interviews met Hopkinson Smith
Vihuela database John Griffiths https://www.lavihuela.com
The Lute Page (Wayne Cripps) www.cs.dartmouth.edu/~wbc/lute/lute.html
Zanglessen, cursussen, coaching van ensembles en koren www.evelinejuten.nl
The Lute Corner (Andreas Schlegel) www.lutecorner.ch
Gary Boye library.appstate.edu/about/faculty-staff/gary-boye
Sarge Gerbode's Lute Page www.gerbode.net
Atlas of Plucked Instruments www.atlasofpluckedinstruments.com
Luth Librairie luthlibrairie.free.fr
Ezel Vertelt (een luit spelende story teller) http://klanktaal.nl/ezel-vertelt/
Seicento Early Music Editions, Facsimiles and Aquila Strings www.seicentomusic.de
Another Lute Website https://sites.google.com/view/another-lute-website/home